اولین کیسه خواب هوشمند دنیا تولید شد

اپلیکیشن تلفن همراه

کیسه خواب هوشمند


یک شرکت تجاری کیسه خواب جدیدی تولید کرده که مجهز به حسگرهایی هوشمند است و به صورت برقی به اندازه ای متناسب با نیاز هر فرد گرم می شود تا وی خواب مطبوعی را در طبیعت تجربه کند.

کیسه خواب یکی از ملزومات اساسی طبیعت گردان است. ولی تنظیم مناسب دمای آن به گونه ای که فرد بتواند با حس آسایش در طبیعت استراحت کند، ساده نیست. تغییرات شدید دما در طبیعت باعث می شود طبیعت گردان و کوهنوردان نتوانند با استفاده از کیسه خواب به اندازه کافی استراحت کنند.

اما اولین کیسه خواب برقی و هوشمند جهان به نام Bundl، که توسط شرکتی آمریکایی تولید شده با استفاده از حسگرهای خود در مورد دمای مناسب برای خواب فرد تصمیم می گیرد و با استفاده از هیترهای برقی خود این دما را ایجاد می کند.

این کیسه خواب همراه با یک اپلیکیشن تلفن همراه عرضه می شود تا کاربر خود بتواند در مورد دمای مناسب کیسه خواب برنامه ریزی کند. با استفاده از این اپلیکیشن می توان دمای این کیسه خواب را به سه بخش مجزا تقسیم کرد تا بالاتنه، میان تنه و پایین تنه هر فرد سه دمای متفاوت را در حین خواب تجربه کنند.

به عنوان مثال در صورت مناسب بودن دما می توان بخش بالایی و وسط کیسه خواب را با دمایی پایین و بخش پایینی را با دمایی بالاتر تنظیم کرد. سیستم گرم کننده این کیسه خواب کاملا منحصر به فرد است و با استفاده از مواد کربنی ضدآب، سبک، کم مصرف، راحت و منعطف طراحی شده است. زمان عرضه و قیمت قطعی این کیسه خواب هوشمند هنوز مشخص نیست.

۰

علمی

اپلیکیشن تلفن همراهکیسه خواب هوشمند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *