با گوشی های آینده وزن کم کنید

تناسب اندام

گوشی


اگر دوست دارید وزنتان را کاهش دهید، با استفاده از نسل جدید گوشی های هوشمند که در آینده عرضه می شوند، می توانید از خوردن اقلام پرشکر اجتناب کنید.

 حفظ تناسب اندام کار ساده ای نیست ولی گوشی های هوشمند جدید با امکاناتی که دارند، می توانند به افراد در این زمینه یاری برسانند.

سامسونگ قصد دارد قابلیتی را به گوشی گالکسی اس ۱۱ خود اضافه کند که کنترل وزن را تسهیل می کند. بر اساس اختراعی که سامسونگ در این زمینه به ثبت رسانده گالکسی اس ۱۱ مجهز به نوعی طیف سنج خواهد بود که با استفاده از حسگر دوربین گوشی میزان شکر در اقلام مختلف غذایی را بررسی و کشف کرده و به کاربر اطلاع می دهد.

بدین منظور تنها کافی است هر فرد دوربین گوشی را به سمت غذای مد نظر خود بگیرد و طیف سنج با بررسی وضعیت این غذا میزان شکر آن را کشف می کند.

اولین بار یک گوشی با چنین قابلیتی به طور آزمایشی در نمایشگاه سی ای اس ۲۰۱۷ عرضه شد. این گوشی که چانگ هونگ اچ ۲ نام داشت علاوه بر کشف میزان شکر در میوه ها، قادر به تحلیل و کشف میزان چربی بدن، رطوبت پوست ، ترکیبات شیمیایی قرص ها و میزان الکل موجود در نوشیدنی ها بود.

به گزارش فارس ،گوشی یادشده هرگز به طور انبوه تولید نشد، اما تولید انبوه گالکسی اس ۱۱ می تواند کاربرد زیادی به گوشی های هوشمند اضافه کند.

۰

فناوری

تناسب اندامگوشی های هوشمند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *