بهترین روش های بهبود سایت در سئو


با اجرای این روش ها، وب سایت شما به صفحات ابتدایی گوگل منتقل خواهد شد.

  1. انتشار محتوای مرتبط با موضوع وب سایت

یک محتوای با کیفیت باعث بهینه شدن رتبه وب سایت می شود و هیچ چیزی مانند محتوای خوب نمی تواند رتبه وب سایت شما را بهینه کند. محتوایی که مطابق سلیقه کاربران ایجاد شده باشد، باعث بهینه شدن رتبه وب سایت شما شده و در نهایت رتبه وب سایت شما را ارتقاء می دهد.

برای هر صفحه وب سایت و براساس سلایق و علایق کاربران کلمات کلیدی مشخص کنید. حتما در داخل مقاله کلمات کلیدی را متناسب با تعداد کلمات مقاله تکرار کنید و با این کار میزان سرچ مقاله شما هم افزایش خواهد یافت.

حتما مطالب مهم را بولد و ایتالیک کنید ولی این کار را در حد افراطی انجام ندهید. حتما مطابق علایق و سلایق مشتریان و کاربران خود محتوا بنویسید.

  1. بروزرسانی وبلاگ

حتما طبق تقویمی که طراحی کردید، محتوای خود را بروزرسانی کنید تا کاربران و موتورهای جستجو به زنده بودن وب سایت پی ببرند.

  1. متا دیتا

در بخشی از هر صفحه ما بین قسمت بالایی صفحه و تگ ها، متا دیتا قرار می گیرند که متناسب با قالب سایت محل قرارگیری متا داده متفاوت خواهد بود.

  • متا دیتای عنوان

شما با متا دیتا می توانید عنوان هر صفحه از وب سایت را نمایش بدهید. مهم ترین متایی است که در هر صفحه وجود دارد.

  • متا دیتای توصیفی

شما با متا دیتای توصیفی می توانید محتوای صفحه را به صورت توصیف درصفحه نتایج موتورهای جستجو نمایش بدهید. به همین دلیل لازم است که توصیفی جذاب و دقیق از هر صفحه ایجاد کنید. شما باید به گونه ای متا دیتای توصیفی را تهیه کنید که کاربران بدان علاقمند شوند.

  • متای دیتای کلمه کلیدی

همان کلمات کلیدی مورد علاقه کاربران بوده که در موتورهای جستجو وارد می کنند. شما با کلمات کلیدی مختلفی وب سایت و کسب و کار خودتان را به مردم معرفی کنید. متناسب با هر مقاله چگالی کلمه کلیدی را رعایت کنید.

  1. ارزشمندی وب سایت برای درج در سایر وب سایت ها

متناسب با کسب و کار با وب سایت های مختلف به تبادل لینک بپردازید. شما باید کلمات و عبارات کلیدی را به صورت لینک در سایر وب سایت ها قرار دهید.

  1. استفاده از alt tag

شما می توانید با alt tag  فایل های تصویری و ویدیویی خودتان را توصیف کنید. موتورهای جستجو با این تگ ها می توانند به محتوای موجود در وب سایت   شما پی برده و آن ها را در صفحه نتایج خود نشان دهند.

۰

وبسایتوردپرس

بهینه سازیسئووب سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *