بهترین روش های کنترل سئوی سایت


گوگل براساس سئو، وب سایت ها را رتبه بندی می کند. گوگل براساس کارهایی که در راستای الگوریتم های گوگل انجام می دهید وب سایت شما را رتبه بندی می کند. کاربران هر روزه در گوگل جستجو می کنند و در هر جستجو ، میلیون ها نتیجه در صفحات گوگل نقش می بندد. ولی تنها با انجام کارهای درست و قانونی می توانید به صفحات ابتدایی گوگل دست پیدا کرده و به رتبه های بالاتری دست یابید. شما می توانید با ابزارهایی سئوی وب سایت خودتان را کنترل کنید.

مهم ترین طبقه بندی های ابزارهای سئو چک

  • ابزارهای بهینه سازی محتوا
  • ابزارهای رتبه دهی یا رنکینگ سایت ها
  • ابزارهای بررسی بک لینک ها
  • ابزارهای سئو داخلی
  • ابزارهای تست سرعت سایت ها
  • ابزارهای پیدا کردن کلمات کلیدی
  • ابزارهای آنالیز جستجو یا آنالیتیک
  • ابزارهای بررسی رقابت بین جستجوی کلمات

سئو چک

کنترل کردن سئوی سایت خود و رقبا کاری بسیار مهم است. شما می توانید با ابزارهای وب مستر گوگل سئوی وب سایت خودتان را کنترل کنید. شما می توانید با این ابزارها هم وب سایت خود و هم وب سایت رقبا را کنترل کنید.

ابزارهای سئو چک

Ahrefs

شما با این ابزار می توانید سئوی وب سایت خودتان را کنترل کنید. ایرانیان از سال ۲۰۱۶ به این وب سایت  دسترسی ندارند. ولی شاید بتوانید با ابزارهای دور زدن فیلتر به این وب سایت دسترسی داشته باشید. شما با این ابزار می توانید وب سایت رقبای خودتان را کنترل کنید. با تبادل لینک نتایج سئوی وب سایت بهتر خواهد شد.

www.Ahrefs.com

وب سایت Moz

شما با وب سایت Moz ‌ می توانید سئوی وب سایت خودتان را کنترل کنید. شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن به اطلاعات سئوی وب سایت خودتان دسترسی داشته باشید. این وب سایت بهترین جایگزین برای گوگل پیج رنک است. شاید اطلاعات این وب سایت چندان هم درست نیست. حتما باید در کنار این وب سایت از دو سایت دیگر هم استفاده کنید.

www.moz.com

وب سایت Woorank

با این وب سایت می توانید سئوی وب سایت رقبای خودتان را تجزیه و تحلیل کنید. اطلاعات این وب سایت کلی بوده و شرایط کلی وب سایت را مدنظر قرار می دهد. وب سایت ahrefs  بک لینک ها را بررسی کرده و ولی این وب سایت کلیه شرایط موجود در وب سایت را تجزیه و تحلیل می کند.

www.woorank.com

کنترل سئوی داخلی

برای این کار ابزارهای مختلفی طراحی و تولید شده اند. شما با این ابزارها می توانید تعداد کلمات کلیدی، فایل های CSS ، تک عناوین و سایر موارد را کنترل کنید.

www.gtmetrix.com

www.yslow.com

بهترین و موثرترین ابزارهای سئو چک

البته به طور یقین نمی توان بهترین ابزارها را برای این کار معرفی کرد. ابزارها هر روز بروز می شوند. شما می توانید با  Serp trends می توانید جایگاه وب سایت خودتان را بررسی کنید. نرم افزار جت سئو باز هم در این جهت است. شما باید هر روزه از وب سایت ها و نرم افزارهای تخصصی استفاده کنید. شما باید متناسب با شرایط خودتان از وب سایت ها و ابزارها استفاده کنید. باید براساس نیاز خودتان از وب سایت ها و ابزارها استفاده کنید. هر ابزار عملکرد خاصی دارد و این شما هستید تعیین می کنید که به سراغ کدامیک بروید تا سئوی وب سایت را کنترل کنید.

 وب سایت Pingdom

شما با این ابزار می توانید سرعت آپلود وب سایت خودتان را از کشورهای مختلف بررسی کنید. سرعت آپلود شما با میانگین بهترین وب سایت سنجیده شده و نتایج آن ارائه خواهد شد. این وب سایت براساس عوامل  مختلف گزارش داده و نتیجه گیری می کند. این وب سایت درهر بخش وب سایت شما را ارزیابی کرده و از ۱ تا۱۰۰ امتیاز می دهد.

www.pingdom.com

وب سایت Keywordtoo.io

با این ابزار می توانید کلمات کلیدی مناسب کسب و کار خود را یافته و در مقالات خود وارد کرده و استفاده کنید.

www.keywordtoo.io

وب سایت  histats.com

در سرعت وب سایت تاثیر منفی نمی گذارد و راجع به ترافیک وب سایت اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربر قرار می دهد. وب مسترها و سئوکاران می توانند از این وب سایت اطلاعات مفیدی را استخراج کنند.

www.histats.com

وب سایت open site explorer

با این وب سایت می توانید بک های وب سایت خودتان را آنالیز کرده  و گزارش های آن را دریافت کنید. با این وب سایت می توانید بک لینک های معتبر و اسپم را شناسایی کنید.

www.opensitexplorer.com

۰

وبسایتوردپرس

بهینه سازیسئوسایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *