بهترین روش های بهینه سازی سئو/قسمت دوم


بهترین روش های بهینه سازی سئو/قسمت دوم

بدون شک بیشتر صاحبین وب سایت با مبحثی به نام سئو آشنایی دارند. موضوعی که اهمیت بسیاری داشته و صاحبان سایت ها در جهت ارتقا وبگاه خود باید با آن آشنایی کاملی داشته باشند.

سئو یا همان بهینه سازی موتور جستجو یکی از بهترین روش ها در جهت ارتقا رتبه سایت است. از این رو باید توجه بالایی به آن داشت و کمک شایانی خواهد کرد تا بهترین بازده را شاهد بود.

بیشتر افراد برای بهبود کسب و کار خود تصمیم می گیرند وب سایتی راه اندازی کنند تا بهتر حرفه و فعالیت تجاری خود را به دیگران بشناسانند. از این رو اگر وب سایتی که راه اندازی می شود به خوبی از معقوله سئو برخوردار نباشد، قادر نخواهد بود به دیگر چیزی را بشناسانند.

در این مطلب با کمک کارشناسان سئو تصمیم گرفتیم شما را با بهترین روش های بهینه سازی سئو آشنا سازیم، بدون شک می تواند راهی ایده آل برای پیشرفت سایت باشد:

۹- کلمات کلیدی Long-Tail را اضافه کنید

با اضافه کردن کلمات کلیدی از نوع Long-Tail به صفحات محبوب شما، Google می داند که شما برای کلید واژه اصلی خود مناسب تر هستید و به مشتریان بالقوه می توانید سایت خود را بیشتر بشناسانید. شکل دیگری از این نامگذاری معناشناسی پنهان (LSI) نامیده میشود. هنگام جستجو در Google می توانید کلمات کلیدی LSI را در پایین صفحه پیدا کنید. اطمینان حاصل نمایید که از جمله اینها در جمله ای است که ارزشمند است به کار می گیرد، فقط آنها را در سایت خود لیست نکنید.

۱۰-ترکیب محتوا و بازاریابی مهاجم

لینک های با کیفیت به طور قابل توجهی رتبه بندی SEO را بهبود می بخشد. تحقیق اصلی یکی از بهترین راه های دریافت لینک است. با این حال همه شرکت ها پهنای باند ندارند. در چنین مواردی، تأثیرگذارترین افراد در ایجاد محتوا شما بهترین گزینه هستند. محتوا موثر را با استفاده از ابزارهایی مانند Tap Influence یا Upfluence پیدا کنید. روابط واقعی با آنها را ایجاد کنید و آنها را در فرآیند ایجاد محتوا قرار دهید.

۱۱-ایجاد مقالات با مقیاس های مقدماتی

هنگامی که شما مقدار زیادی از مطالب را بنویسید، گاهی اوقات Google به دلایل اولویت بندی می کند. به همین دلیل ستون مقالات مهم است. این مقالات بسیار مفصل باید باشند که نشان می دهد چگونه کاری انجام می دهیم. برای گرفتن آن یک قدم بیشتر و تبدیل شدن به مورد علاقه ی گوگل، یک مقدمه در ابتدای مقاله ایجاد کنید که به بخش های مختلف پست مرتبط است.

۱۲-تمرکز بر محتوای واقعی، قابل خواندن

 

بدون تردید همیشه باید اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی شما مناسب است و تناسبی با توجه به دستورالعمل های گوگل در حال حاضر دارد. بعد از پیدا کردن چگالی درست، روی نوشتن واضح و مختصر تمرکز کنید. در مورد نیازهای فنی خیلی نگران نباشید، زیرا بسته به نوع محصول شما نوشته قابل خواندن شما ممکن است چیزی باشد که در واقع به فروش تبدیل می شود – نه فقط یک صفحه بهینه سازی شده با کلمه کلیدی.

۱۳-بازار خود را درک کنید

بنگاه ها اغلب از SEO به عنوان یک مجموعه استاندارد از تکنیک ها فکر می کنند، در حالی که در واقع، تلاش های بهینه سازی شما به طور گسترده ای در بازار متفاوت است. در سال ۲۰۱۸، گوگل نه تنها سه تبلیغ و ده آلی را خدمت می کند: آنها جعبه های پاسخ، نتایج محلی، کارت های مهم و موارد دیگر را مورد استفاده قرار می دهند. بهینه سازی برای هر نوع نتایج به نظر می رسد متفاوت است، بنابراین شما نیاز به سفارشی کردن بهینه سازی در جهت اینکه بسته به چگونه مشتریان بالقوه خود را جستجو می کنید.

۱۴-شرح متا و عنوان مطلب کامل باشد

ما مطمئن هستیم که حداکثر محدودیت های شخصیت برای تمام برچسب ها و توضیحات متا این کار را با اضافه کردن مقدماتی به عناوین مقالات مانند “مهم” یا “تکان دهنده” و همچنین اضافه کردن سال جاری برای مقالات به روز باید انجام داد. همچنین با اضافه کردن شماره ها به عناوین و توضیحات متا کمک شایانی می‌کند. با یک عنوان قوی مانند این و توضیحات متا برای مطابقت، ما می توانیم به راحتی در لیست دوم یا سوم یا در صفحه اول جستجوی Google باشید.

۱۵-تمرکز روی تجربه کاربری

بسیاری از عوامل سنتی جستجوگرها مانند لینک ها و کلمات کلیدی هنوز مهم هستند. اما گوگل، بیشتر و بیشتر، تاکید بر تجربه کاربری دارد. این شامل سرعت بارگذاری صفحات، طراحی جذاب، داشتن تلفن همراه و داشتن یک منو بصری جذاب است. شما واقعا نمی توانید تمرکزی بر روی UX نداشته باشید زیرا باعث می‌شود بازدید کنندگان شما رضایتی نداشته و همچنین برای جستجوگرها مناسب نیست.

منبع

۰

وبسایتوردپرس

SEOبهینه سازیسئووب سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *