راهکارهای جدید برای سئوی سایت


سئو در عین ظریف بودن، کار پیچیده ای است که متخصصین سئو باید آن را انجام دهند. اگر سئوی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید رتبه وب سایت شما بهینه شده و در صفحات نتایج گوگل قرار خواهید گرفت. به راستی چرا وب سایت ها خیلی سریع ثبت شده و بعد از گذشت یک سال به دست فراموشی سپرده می شوند.

داشتن هدف و استراتژی باعث رونق گرفتن کسب و کار شما می شود. شما باید به نحوی عمل کنید که کاربران دوست داشته باشند وارد وب سایت شما شده و از محصولات و خدمات شما استفاده کنند.

باید عرض کنیم کاربری که از طریق گوگل وارد سایت شما می شود دوست دارد که از محصولات شما استفاه کند. باید شما این چنین کاربرانی را حفظ کنید. کاربران هر روزه به وب سایت های بزرگ وارد شده و از طریق کلمات کلیدی که در هر ماه به ۵۰۰ مورد جستجو می رسد به این وب سایت ها وارد شده و کلمات کلیدی در ورود کاربران نقش مهمی بازی می کنند.

متخصصین سئو روند پیچیده سئو را دنبال کرده و اجرا می کنند. دانش سئو در طول بلندمدت حاصل می شود و یک سئوکار باید بروز باشد. الگوریتم های گوگل همیشه تغییر کرده و رقبا جهت دست یابی به رتبه های بالاتر با هم رقابت می کنند.

سئو کلمات کلیدی

گاهی اوقات کلمات کلیدی نادیده گرفته می شوند. شما باید متناسب با کسب و کار خود را کلمات کلیدی ایجاد کرده و توسعه دهید. کلمات کلیدی در گروه بندی های مختلفی وجود دارند. کلمات کلیدی تجاری و آموزشی باعث برند شد وب سایت می شوند. کلمات کلیدی اطلاعاتی نوع دیگری از کلمات کلیدی هستند.

شما باید متناسب با کسب و کار خود کلمات کلیدی پر جستجو و مشتری ساز ایجاد کرده و در عین حال شما را به نتایج دلخواه هدایت کند. باید متناسب با علایق و سلایق کاربران، کلمات کلیدی را طراحی کنید.

تولید محتوا

باید متناسب با کلمات کلیدی محتواسازی کنید و محتواها را در همه صفحات توزیع کنید. شما باید هم از متن، عکس، ویدیو، نمودار و سایر المان های گرافیکی استفاده کنید.

تولید محتوا در بهینه سازی رتبه وب سایت نقش اساسی دارد. شما باید متناسب با کلمات کلیدی خود محتواسازی کنید. شما باید در هر صفحه از وب سایت کلمات کلیدی را توزیع کنید و فقط به صفحه اول وب سایت متمرکز نشوید. شما باید برای ربات گوگل، کلمات کلیدی مورد نظر و صفحات وب سایت را مشخص کنید.

روش های تولید محتوا

  1. ترجمه مقالات از وب سایت های خارجی
  2. نگارش مقالات براساس خلاقیت و ابتکار

وب سایت رسپانسیو

امروزه اکثر کاربران با موبایل و تبلت به وب سایت ها لاگین شده و یا در گوگل جستجو می کنند. براساس آخرین اعلامیه گوگل، وب سایت های رسپانسیو در بالاترین رتبه گوگل جای دارند. وب سایت هایی که قابلیت آپلود از موبایل داشته باشد در رتبه های بالایی قرار دارند. حتما وب سایت خود را رسپانسیو طراحی کرده و بارگذاری کنید.

با این کار، به طور یقین مشتریان بیشتری را جذب خواهید کرد. امروزه بسیاری از مشتریان، از طریق موبایل خرید می کنند و نسخه های موبایلی به تدریج جایگزین نسخه های دسکتاپ شده اند.

بهینه سازی محلی

بعد از رسپانسیو، موقعیت مکانی برای گوگل اهمیت بسزایی دارد. وب سایت هایی که به کاربران نزدیک هستند در رتبه های بالایی قرار خواهند گرفت. حتما در گوگل مپس، آدرس وب سایت خود را ثبت کنید تا به رتبه های بالایی دست یابید.

پروتکل SSL

امنیت از نظر گوگل بسیار مهم است. وب سایت هایی که پروتکل SSL را رعایت می کنند در رتبه های بالاتری هستند. وب سایت های با آدرس ‌HTTPS رتبه های بالایی دارند و در این وب سایت پیام کاربران کدگذاری شده است.

ساخت لینک

لینک های داخلی و خارجی در سئوی وب سایت نقش مهمی دارند. حتما کلمات کلیدی را لینک دهید و با وب سایت های معتبر، لینک های خود را مبادله کنید. ساخت لینک در بهینه سازی سئو نقش مهمی دارد.

ساخت لینک به مانند یک شمشیر دولبه است و اگر بیش از حد از لینک های داخلی و خارجی استفاده کنید، گوگل ، سایت شما را جریمه خواهد کرد. شما باید متناسب با کسب و کار خود لینک بسازید. به باور رند فیسکین مدیر شرکت موز ، انکر تسکست یا کلمات کلیدی لینک شده در بهینه سازی رتبه وب سایت نقش مهمی دارد.

۰

وبسایتوردپرس

بهینه سازیسئووب سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *