رندرهای گوشی آینده نوکیا با نمایشگر آبشاری و دوربین دایره‌ای شکل منتشر شد

نمایشگر آبشاری

نوکیا


به تازگی رندرهایی از گوشی آینده نوکیا منتشر شده که نشان می‌دهد این گوشی از نمایشگر آبشاری با حاشیه‌های اندک و ساختار دوربین دایره‌ای شکل بهره می‌برد.

محبوبیت گوشی های هوشمند جدید نوکیا اصلا قابل مقایسه با گوشی‌های کلاسیک نیست. اما این شرکت با همکاری اچ ام دی گلوبال در تلاش است تا بار دیگر به یکی از بهترین سازندگان گوشی های هوشمند تبدیل شود. تمرکز این شرکت بیشتر بر روی گوشی‌های میان رده و اقتصادی است، اما عرضه گوشی های پرچمدار، پیشرفته و گران‌قیمت نیز در برنامه این برند قرار دارد.

گوشی آینده نوکیا

از نظر طراحی، گوشی های جدید نوکیا اصلا مدرن و جذاب نبودند و شاید فقط نوکیا ۹ پیورویو (Nokia 9 PureView) از نظر عملکرد دوربین اصلی توانست تا حدودی با گوشی‌های هم‌رده رقابت کند. با این حال شاید پرچمدار بعدی نوکیا بتواند ما را از نظر طراحی غافل‌گیر کند.

رندرهای گوشی آینده نوکیا

به تازگی رندرهای مفهومی از گوشی هوشمند آینده نوکیا منتشر شده که بر اساس آن، حاشیه‌های اطراف نمایشگر بسیار کم هستند. این گوشی هوشمند از نمایشگر آبشاری بهره می‌برد که یک نوار باریک در بالای نمایشگر به عنوان محل قرارگیری دوربین جلو، اسپیکر و سنسورهای دیگر دیده می‌شود.

گوشی آینده نوکیا

تصاویر نشان می‌دهد که این گوشی از دو نظر طراحی روز گوشی های هوشمند را دنبال می‌کند؛ اول این که یک صفحه نمایش آبشاری و خمیده دارد و جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون را حذف کرده و دوم این که در قاب پشتی شش دوربین قرار گرفته که پنج تای آن به صورت دایره‌ای‌شکل در وسط پنل عقب دیده می‌شود.

گوشی آینده نوکیا

البته هنوز مشخص نیست که آیا HMD Global این گوشی هوشمند را در آینده نزدیک عرضه می‌کند یا این فقط در حد یک مدل مفهومی باقی می‌ماند. برای دستیابی به این جواب باید منتظر آینده بمانیم.

گوشی آینده نوکیا

۰

فناوری

گوشی های هوشمند جدید نوکیانمایشگر آبشاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *