روش هایی برای زنده نگه داشتن متن محتوا سایت/ قسمت دوم


روش هایی برای زنده نگه داشتن متن محتوا سایت/ قسمت دوم

محتوا یکی از بخش های مهم هر وب سایت است و به نوعی سایتی که فاقد محتوا مناسب است، به نظر بدون روح می آید. نویسندگانی که به تولید محتوا سایت می پردازند، روحی بزرگ دارند تا با نوشتن مطالبی شیوا و جذاب، نظر خوانندگان خود را جذب سازند.

متن ها هیچ گاه زیبایی به سایت نمی بخشند و همانند تصاویر نظرها را به خود نمی دوزند اما از آنجایی که متن معنا و مفهوم وب سایت را منتقل می کند، از این رو باید به این نکته نیز توجه شود.

برخی نسبت به متون خود احساس خوبی نداشته و آن را زیبا نمی دانند این نشان می دهد این دست افراد اعتماد به نفسی در نوشتن متون ندارند. اما باید بیان داشت روش هایی برای زنده نگه داشتن وب سایت وجود دارند که متن یکی از مهم ترین و اصلی ترین مقوله آن محسوب می شود.

بنابراین در این مطلب می خواهیم شما را با روش هایی برای زنده نگه داشتن سایت از طریق متون محتوا آشنا سازیم:

۳- ایجاد متنی ساده

افراد در وب سایت خود باید از متونی ساده و روان بهره گیرند. متونی که در ابتدا مفهوم را منتقل کند و سپس آن که در عین سادگی جذاب باشد. این مسئله بسیار مهم بوده که متنی ساده را در محتوا خود بگنجانیم و نباید ساده از کنار آن عبور کنیم. سادگی متن مسئله بسیار مهمی بوده و افراد باید برای ایجاد یک سایت شیوا از آن بهره گیرند.

تمرکز روی انتقال اطلاعات لازم به صورت واضح و پاکیزه امکان پذیر است. طراحی مدرن عمدتا بوسیله ساده بودن تعریف گشته که می تواند قابل توجه باشد. به گفته آنتوان د سنت اگزوپری “به نظر می‌رسد کمال زمانی به وجود می آید که چیزی وجود داشته باشد وبلکه  زمانی بدست خواهد آمد که چیزهای بسیاری برای از دست رفتن موجود نباشد.”

۴-احساساتی در رنگ ها

رنگ نوعی احساس را بیان می کند بنابراین باید دقت کنید که چه رنگی برای برند و تصویر خود در نظر می گیرید. رنگ ها طیف گسترده ای را شامل می شوند و شما می توانید در ادامه ، نوع احساس رنگ ها را درک کنید.

۵- استفاده از خلاقیت در خلق فونت و طرح ها

خلاقیت یکی از گام های مهم دستیابی به موفقیت است. به دلیل عدم وجود ویژگی های متعدد در برنامه های طراحی آنلاین، نمی توان به خوبی خلاقیت را در طرح بندی ها به کار گرفت. در این برنامه های آنلاین، شما با فونت و طرح های پیش فرضی مواجه می شوید که ایده جدیدی نداشته و نباید آن را مناسب نتیجه موردنظر خود بدانید.

بنابراین لازم است از برنامه های اصلی طراحی که رایگان نیستند و حجم بالایی هم دارند، بهره گیرید. ایجاد محتوای گرافیکی در جلب کاربر نقش موثری دارد و از این رو باید گرافیست های حرفه ای را به کار گیرید تا در این زمینه به شما کمک نمایند. همانطور که می دانید چنین کاری نیاز به طی کردن فرآیندیست که باید به آن توجه لازم صورت گیرد.

منبع

۰

وبسایتوردپرس

سایتگرافیکمحتواوب سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *