رپورتاژ آگهی

[ult_animation_block animation=”No Animation” animation_duration=”3″ animation_delay=”0″ animation_iteration_count=”1″]

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی در واقع یک خبر تبلیغاتی است که توسط خود شرکت ها یا برندها برای معرفی کالا یا خدمات شان تهیه و در سایت ها منتشر می شود.

در دنیای شلوغ رسانه های آنلاین و شبکه های اجتماعی، این روش یکی از بهترین و رایج ترین روش های تبلیغاتی و برندینگ است که به کسب و کارها کمک می کند تا محصولات و خدمات شان را به بهترین شکل به مخاطبان جدید رسانه های آنلاین معرفی کنند و از این طریق به سئو و افزایش مخاطب برای وب سایت یا شبکه های اجتماعی شان کمک موثری کرده باشند.

 

لینک ها و کلمات کلیدی ای که در متن رپورتاژ آگهی گنجانده می شود، می تواند تاثیر بسیار بالایی در رتبه سایت گوگل شما داشته باشد و موتورهای جستجور اعتبار ویژه ای به سایت شما بدهند.
اجزای یک رپورتاژ آگهی:
رپورتاژ آگهی ها معمولا به صورت یک فایل متنی در قالب یک خبر با تصاویر و لینک تهیه و در سایت های معتبر و پربازدید منتشر می شوند.
برای اثربخشی بیشتر مطلب، معمولا متن در یک تا دو صفحه تهیه می شود و بین دو تا چند تصویر و لینک در بین متن قرار می گیرد.
به مشاوره احتیاج دارید؟
برای تهیه متن رپورتاژ آگهی خود، می توانید از خدمات رایگان سایت استفاده کنید تا مشاوران مجرب ما با استفاده از نقطه نظرات شما، یک متن مناسب و تاثیرگذار، تهیه و پس از تایید در سایت ها منتشر شود.
همچنین مشاوران ما آمادگی دارند تا در انتخاب فهرست نمایش دهندگان رپورتاژ آگهی نبز به شما مشاوره های لازم را بدهند تا بتوانید بهترین بازار هدف را برای معرفی کالا و خدمات خود انتخاب کنید.
از کجا شروع کنیم؟
کافیست با وارد کردن یک آدرس ایمیل معتبر و رمز عبور دلخواه، یک صفحه کاربری برای مجموعه خود در سایت، ایجاد و متن، لینک و تصاویر را به همراه فهرست پیشنهادی وب سایت ها آپلود کنید. روز و ساعت انتشار مطلب را انتخاب و هزینه را پس از صدور فاکتور از طریق پورتال اینترنتی، پرداخت کنید.
مطلب پس از انتشار به همراه لینک رپورتاژ و اسکرین شات وب سایت ها در یک جدول در صفحه کاربری تان نمایش داده می شود.
در هر مرحله از این فعالیت ها که با مشکلی مواجه شدید می توانید از طریق ایمیل واحد پشتیبانی یا شماره تلفن همراه، از مشاوره های رایگان تیم ما استفاده کنید.
با سپاس
تیم قلم یار

[us_image image=”6569″ size=”shop_single” align=”center”][/ult_animation_block]
۰