سئو و بهینه سازی سایت در یک نگاه


شرکت های مختلفی در سراسر ایران پهناور ، می توانند سئوی وب سایت را به انجام برسانند. توجه داشته باشید که هرگز با سراغ سئوی کلاه سیاه، وب سایت خود را بهینه نکنید. بخاطر این که موتورهای جستجو و در صدر آن ها موتور جستجوی گوگل وب سایت شما را جریمه کرده و حتی رتبه وب سایت شما را تنزل خواهد داد و حتی امکان دارد که در صفحه نتایج گوگل هم وب سایت شما نشان داده نشود.

سئوی سایت

سئوی وب سایت یک پروسه زمان بر بوده و شما نباید در ماه های ابتدایی به دنبال نتایج بزرگ باشید. باید آن قدر در زمینه سئوی وب سایت آموزش بیینید تا روش های موثر را فرا بگیرید و عملی کنید و بیاد داشته باشید که الگوریتم های گوگل همیشه در حال بروز رسانی است و گوگل با جدیدترین روش ها وب سایت ها را بروز رسانی می کند.

به تازگی کلیه کاربران با وارد کردن کلمات و عبارات کلیدی مطالب مورد نظر خود را در موتورهای جستجو پیدا می کنند و مشخص می شود که کلمات کلیدی و چگالی آن ها در زمینه سئوی وب سایت چقدر موثر است.

طی سال های اخیر استفاده از روش های نادرست و سراسر اشتباه موجب شده  موتورهای جستجو، وب سایت هایی که درصدد دور زدن آن ها بوده را جریمه کرده و حتی رتبه آن ها تنزل دهند. ولی در این میان بسیاری از مدیران وب سایت و وب مسترها با روش های درست و قانونی درصدد کسب بهترین نتیجه هستند و بنابراین همیشه با رصد تغییرات الگوریتم های گوگل، در پی دست یابی به بالاترین رتبه گوگل هستند.

بنابراین با کمی دقت متوجه می شویم که هر دو گروه یک آرایش سایبری را تشکیل داده اند تا بتوانند به رتبه های بالای گوگل دست پیدا کنند و مشخص می شود افرادی که همیشه از روش های قانونی و درست پیش می روند همیشه موفق بوده و افرادی که با روش های نادرست گام برمی دارند، در موارد بسیاری به بن بست بر می خورند.

مشخص است که افراد و مجموعه هایی که با روش های کلاه سفید، سئوی وب سایت خود را بهینه می کنند همواره رتبه بهتری کسب کرده و به تدریج به صفحات ابتدایی گوگل دست می یابند  و برعکس افراد و مجموعه هایی که با روش های کلاه سیاه درصدد گول زدن گوگل هستند، رتبه خود را از دست داده و در صفحات انتهایی گوگل جای خواهند گرفت.

بنابراین لازم است که افراد و مجموعه های کاری و تجاری همواره اصول و روش های گوگل را رصد کرده و همواره براساس اصول گوگل حرکت و اقدام کنند تا بتوانند به بهترین نتایج دست یابند و بهتر است که فقط به یک هدف تمرکز داشته باشند تا بتوانند بهترین نتایج را بدست بیاورند.

در این بین استخدام وب مستری مسلط به سئو هزینه بر و شاید حتی توجیه اقتصادی نداشته باشد، بنابراین برون سپاری کارها و اقدامات سئو به شرکت های متخصص و مجرب در این زمینه کاری منطقی است و توصیه می شود که این روش دنبال و پیگیری شود.

شما می توانید متناسب با سلیقه و بودجه خودتان در این زمینه اقدام نمایید و سفارشات خود را برای بهینه سازی وب سایت خود را به شرکت های متخصص و مجرب محلی واگذار کنید.

البته بهتر است که در کنار این اقدامات خود نیز اصول و روش های سئو را فرا بگیرید تا بتوانید به تدریج کارهای مربوط به سئو را خودتان انجام دهید و به تدریج مجموعه ای را راه اندازی کرده و سفارشات بهینه سازی وب سایت های شرکت های مختلف را قبول کرده و انجام دهید و از این روش هم کسب درآمد کنید.

۰

وبسایتوردپرس

بهینه سازیسئوسئو سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *