سرورهای ایسوس قوی‌ترین سرور بر پایه پردازنده‌های AMD EPYC هستند

سرورهای ایسوس


ایسوس با معرفی سرورهای جدید خود بر پایه پردازنده‌های سری AMD EPYC 7002 نشان داد سرورهای ایسوس قوی‌ترین سرور مبتنی بر پردازنده‌های AMD EPYC هستند.

با توجه به رشد چشمگیر سهم بازار AMD در سیستم‌های رومیزی، به همان تناسب در سرورها نیز افزایش سهم بازار سرورهای مبتنی بر پردازنده‌های AMD را شاهد هستیم. در این میان، ایسوس نیز با معرفی سرورهای جدید بر پایه پردازنده‌های سری AMD EPYC 7002، قدرت کامل این سری را برای مراکز داده به طور کامل در دسترس قرار داده است.

همانگونه که مستحضر هستید، پایگاه Standard Performance Evaluation Corporation) SPEC.org) به عنوان منبعی موثق در زمینه رکوردهای پردازشی سرورها شناخته می شود. با معرفی پردازنده‌های نسل دوم AMD EPYC ۷۷۴۲ ایسوس با تجهیز سرور RS500A-E10-RS12U توانست در آزمون‌های محاسباتی ۱P، رکوردهای جدیدی را به خود اختصاص داده و تعداد رکوردهای نخست خود را در آزمون‌های مختلف به بیش از ۲۴۶ رکورد در سرورهای عملیاتی ۱P و ۲P افزایش دهد.

Asus با ۲۳ سال تجربه در زمینه تولید تجهیزات سرور و تیمی ویژه از مهندسان طراح برای تولید و طراحی قطعات سرور، نرم افزارهای و میان افزارهای اختصاصی، بهینه سازی قطعات به منظور به کار گیری در پروژه‌های مختلف،  عملکردی بالا را برای مراکز مهم تضمین می کند.

RS500A-E10-RS12U– استفاده از قدرت کامل نسل دوم AMD EPYC ۷۷۴۲

ایسوس با تولید سرور RS500A-E10-RS12U با همراهی رده بالاترین پردازنده نسل دوم AMD EPYC یعنی AMD EPYC 7742، ۶۴ هسته پردازشی به همراه ۱۲۸ هسته مجازی با ۲۵۶ مگابایت حافظه Cache و میزان مصرف حرارتی (TDP) 255 وات، در فرکانس ۳٫۴ گیگاهرتز، عملکردی خیره کننده را در سرورهای تک پردازنده به جای گذاشته است که ثمر این ترکیب بی نقص، هشت رکورد جدید پردازشی می باشد.

سرور RS500A-E10-RS12U– انبوهی از امکانات پیشرفته

سرور RS500A-E10-RS12U با ابعاد ۱U و دواسلات PCIe 4.0 x16 و X8 برای ذخیره‌سازی، کارت گرافیک و یا کارت‌های شبکه سروری ایده آل برای مراکز داده و راهکارهای HPC است. مدار تغذیه مادربرد این سرور به راحتی امکان استفاده از رده بالاترین پردازنده‌های سری سرور با میزان مصرف ۲۲۵ وات را برای پردازش‌های حجیم مهیا می‌کند. به لطف OCP 2.0 Mezzanine، سرور RS500A-E10-RS12U امکان دستیابی به پهنای باند ۱۰۰ گیگابیت بر ثانیه را برای شبکه‌های پرسرعت در دسترس قرار داده ست. همچنین در این سرور امکان به کار گیری ۱۲ راهکار NVMe با نرخ عملکرد ورودی/خروجی ۳۲ گیگابیت بر ثانیه (IOPS) و نرخ تاخیر پایین برای درایوهای SATA و SAS را تنها در ابعاد ۱U فراهم آورده است.

۰

فناوری

سرورهای ایسوس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *