سه روش برای بهبود رتبه بندی ها

رپورتاژ آگهی

سه روش برای بهبود رتبه بندی ها

راهنمای سئو

بهبود بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به این دلیل حائز اهمیت است که ظاهر وب سایت شما را در رتبه بندیهای موتور جستجو برای مرتبط ترین ترم ها برجسته تر می کند.

Great SEO به وب سایت ها کمک می کند تا ترافیک بهبود یافته، ضریب بازگشت کاهش یافته، و تبدیلات بالاتر را ببینند.

رپورتاژ آگهی

سئو چیست؟

Webopedia  اصطلاح SEO را به صورت “مجموعه ای از استراتژی ها، تکنیک ها و تاکتیک های استفاده شده برای افزایش تعداد بازدید کننده های یک وب سایت با بدست آوردن جایگاه رتبه بندی بالا در صفحات نتایج جستجوی یک موتور جستجو (SERP) شامل گوگل، بینگ، یاهو یا دیگر موتورهای جستجو” تعریف می کند.

از آنجایی که جستجوی آنلاین برای هر نقطه در زمان پویا و منحصربه فرد است، بایستی یک بخش جدایی ناپذیز از مدیریت محتوای سایت باشد.

SEO، گاه و بی گاه

تاریخچه SEO به دهه ۱۹۹۰ باز می گردد زمانی که وب گسترده جهانی ایجاد شد. خزنده وب خودکار ( که برخی اوقات به آن “عنکبوت” نیز گفته می شود) برای مشخص کردن صفحات محتوای در دسترس عموم و رتبه بندی آنها استفاده شد. در ابتدا، شرکت ها تاکتیک هایی نظیر ” تکرار کلمات کلیدی” یا جایگزینی کامات بارها و بارها در تلاش برای بدست آوردن رتبه بندیهای بالاتر بر روی لیست ها برای آن کلمات استفاده کردند.

در سال ۲۰۱۱، گوگل با ایجاد یک ابزار یادگیری ماشینی، پردازش را متحول کرد، جایی که به شدت در رابطه با چگونگی ارزیابی محتوای وب بهبود یافت و به روزرسانی پاندار معرفی شد. قبلاً، کارکنان گوگل مجبور بودند به صورت دستی از طریق هزاران تا میلیون ها صفحه وب به دنبال محتوای مناسب و رتبه بندی آن باشند.

 اکنون فرمول بدست آوردن نتایج بزرگ بسیار پیچیده تر است و به طور مداوم در حال تغییر هستند. پس از به روزرسانی پاندا، ۱۲% از وب سایت ها به سختی ضربه خوردند، و بالاترین رتبه ها به خاطر مشکلات مربوط به کیفیت بد و تاکتیک های SEO سقوط کردند. برخی اقدامات مجاز شامل محتوای بد (مانند محتوای مجتمع، خودکار، نامربوط و باریک)، سیگنال های بد کاربر ( کلیک کم از طریق رتبه ها، مقدار بازگشت بالا، مقدار بازدیدکننده های دوباره مراجعه کننده) و قابلیت استفاده مجدد نامناسب ( سرعت بارگذاری پایین وب سایت ها، خطای ۴۰۴، و طراحی بد) بودند.

این جابجایی حائز اهمیت در فناوری یک تغییردهنده بازی برای SEO بود و به طور قابل ملاحظه ای چگونگی رسیدن به آن را تغییر داد. از سال ۲۰۱۱ به بعد، موتور جستجو میدان بازی طراز شد. اکنون تمام سایت ها بر مبنای ارتباط و یکپارچگی محتوا با کاربران آنها ارزیابی شدند. به جای تلاش برای “حقه زدن” به موتورهای جستحو با تاکتیک های فریبنده، رتبه بندی های مبتنی بر یادگیری ماشینی در واقع برای این اقدامات ارائه شدند. در حالت های وخیم، سایت ها می توانند در لیست سیاه قرار بگیرند.

یکی از بهترین راهکارها برای سئو و بهینه سازی وب سایت، استفاده از رپورتاژ آگهی است. تیم قلم یار با تجربه همکاری با برندهای معتبر، آماده ارایه خدمات مشاوره رایگان به شما است.

 

 

  • مفید بودن مطلب
۵
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ امتیازدهی)
۱+

رپورتاژ آگهی

SEOبهبودرپورتاژ آگهیسئو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال