طراحی شاسی بلند بوگاتی تکمیل است، اما در انتظار چراغ سبز

طراحی شاسی بلند

بوگاتی


طراحی شاسی بلند بوگاتی تکمیل است:

تا همین چند سال پیش، کمتر کسی فکرش را می‌کرد که یک روز شرکت‌های تولید کننده وسایل نقلیه سوپر اسپرت تصمیم به ساخت یک خودروی شاسی بلند بگیرند، همچون کمپانی خودروسازی بنتلی، جگوار، مازراتی و یا حتی شرکت خودروسازی رولزرویس که پیش از این با محصولات آن آشنا شده ایم. اما در رابطه با کمپانی خودروسازی بوگاتی چه فکری می‌کنید؟!
برای شرکتی همچون فراری، طبیعی به نظر می‌رسد که طراحان مستقل صنعت خودروسازی برای رقابت این خودروساز ایتالیایی با رقیب همیشگی خود یعنی لامبورگینی، تصاویری گرافیکی آماده کرده و محصولات فراری را در قالب یک خودروی شاسی بلند نشان دهند تا با خودروی جدید لامبورگینی اوروس رقابت کند، اما درخواست یک خودروی شاسی بلند از کمپانی “بوگاتی” چندان عاقلانه و طبیعی نخواهد بود، اما مدیرعامل بوگاتی علاقه این شرکت به داشتن یک خودروی شاسی بلند را تایید کرده است.

در صحبت های اخیر مدیرعامل کمپانی خودروسازی بوگاتی با رسانه های فعال دنیای خودرو، این موضوع تایید شد که طراحی یک خودروی شاسی بلند از بوگاتی کامل شده است، اما هنوز در انتظار نشان دادن چراغ سبز برای توسعه و راه اندازی آن هستیم.
کمپانی خودروسازی بوگاتی در طول سال های اخیر گاهی اوقات مخالف سرسخت یک خودروی شاسی بلند از برند بوگاتی بوده و برخی دیگر علاقه خود را برای تولید یک خودروی شاسی بلند نشان داده است، اما حالا آخرین مصاحبه “استفان وینکلمن” مدیرعامل کمپانی خودروسازی بوگاتی نشان می دهد که این شرکت باتوجه به موفقیت های دیگر تولید کنندگان خودروهای لوکس و یا سوپراسپرت، نسبت به طراحی و ساخت یک خودروی شاسی بلند علاقه مند است و حتی طراحی آن را کامل کرده است، اما موضوع مهم تر تاییدیه تولید و نشان دادن چراغ سبز برای حیات بخشیدن به شاسی بلند بوگاتی خواهد بود که هنوز مورد بحث است.

۰

خودرو

بوگاتیخودروهای لوکسرقابت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *