فولکس واگن تیگوان ۲۰۲۰ با امکانات بیشتر معرفی شد

خودروسازی آلمانی

فولکس واگن تیگوان 2020


فولکس واگن تیگوان ۲۰۲۰ معرفی شد. شرکت فولکس واگن مدل ۲۰۲۰ تیگوان را به همراه امکانات بیشتر به بازار عرضه کرد. در ادامه مشخصات و قیمت این خودرو را بررسی می‌کنیم.

علاقه‌مندان به محصولات فولکس واگن منتظرند این شرکت خودروسازی آلمانی مدل جدید تیگوان R را معرفی کند، اما فولکس واگن مدل عادی کراس اوور خود را به همراه تغییراتی اندکی در مدل ۲۰۲۰ رونمایی کرد. تیگوان مدل ۲۰۲۰ نسبت به گذشته از امکانات بیشتری بهره می‌برد که این موضوع قیمت آن را حدود ۶۷۵ دلار افزایش داده است.

قیمت فولکس واگن تیگوان ۲۰۲۰

فولکس واگن تیگوان 2020

مشتریان برای خرید مدل پایه تیگوان S می‌بایست حدود ۲۵ هزار و ۹۶۵ دلار پرداخت کنند که شاهد افزایش ۶۷۵ دلاری آن نسبت به قبل هستیم. فولکس واگن به ازای این افزایش قیمت امکانات جدیدی را به این خودرو افزوده است که از مهم‌ترین آنها می‌توان به هشدار ترافیک عقب، ترمز اضطراری خودکار و پایش نقاط کور اشاره کرد که به صورت استاندارد با این خودرو ارائه می‌شوند. چنین سیستم‌هایی در گذشته به شکل پکیج دستیار راننده با قیمت ۴۵۰ دلار قابل سفارش بودند، بنابراین مشتریان فقط ۲۲۵ دلار بیشتر برای مدل تیگوان S نسبت به نسل قبل می‌بایست هزینه کنند.

فولکس واگن تیگوان 2020

قیمت تریم SE که یک مدل بالاتر از S محسوب می‌شود، حدود ۴۲۵ دلار بیشتر شده و مدل SEL نیز با افزایش قیمت ۴۷۵ دلاری مواجه شده است. گفتنی است مدل پرچمدار SEL پریمیوم R-Line در حال حاضر ۷۵ دلار ارزان‌تر از قبل قابل سفارش است. از مهم‌ترین تغییرات تیگوان ۲۰۲۰ نسبت به قبل می‌توان به این موضوع اشاره کرد که گارانتی ۶ ساله یا ۱۱۵ هزار کیلومتر به ۴ سال یا ۸۰ هزار کیلومتر کاهش پیدا کرده است، اما از طرفی فولکس واگن برای این خودرو ۲ سال هزینه‌های رایگان در نظر گرفته است که در نسل‌های قبلی چنین امکانی وجود نداشت. گفتنی است مدل‌های قبلی تیگوان با تخفیف ۱۵۰۰ دلاری به مشتریان عرضه می‌شدند. البته تغییرات عمده این خودرو هنگامی اتفاق خواهد افتاد که در سال آینده تیگوان به مدل فیس لیفت ارتقا پیدا کند و مدل پرفورمنس R نیز به بازار عرضه شود.

۰

خودرو

خودروسازی آلمانیفولکس واگن تیگوان 2020

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *