قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۷/۰۷

قیمت دلار،

قیمت طلا،


سکه تمام‌ بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۶ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۷ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش نسبت به روز کاری قبل، ۴ میلیون و ۶ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۹۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۶۰ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۲۴۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۵۹ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۰۷ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۹۶٫۹ دلار معامله می‌شود.

کاهش چشم گیر قیمت ارز در روزهای گذشته موجب شد تا قیمت دلار که اول تیرماه ۱۳ هزار تومان بود در کمتر از یک ماه به مرز ۱۱ هزار تومان نزدیک شود. هم اکنون دلار در بازار آزاد با قیمت ۱۱ هزار و ۴۲۰ تومان، درهم امارات با قیمت ۳ هزار و ۱۶۱ تومان و پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۱۸۱ تومان فروخته می شود.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۴۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱هزار و ۳۵۰ تومان خریداری می‌کنند. بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان است.

فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به حساب می آید.

نوع قیمت لحظه
قیمت دلار ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان
قیمت یورو ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان
قیمت پوند ۱۴ هزار و ۱۸۱ تومان
قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۶۱ تومان
قیمت سکه طرح قدیم ۳  میلیون و ۹۹۴ هزار تومان
قیمت سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۶ هزار تومان
قیمت نیم سکه بهارآزادی ۲ میلیون و ۶۰ هزار تومان
قیمت ربع سکه بهار آزادی یک میلیون و ۲۴۹ هزار تومان
قیمت سکه گرمی ۸۵۹ هزار تومان
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۰۷ هزار و ۷۰۰تومان
قیمت هر گرم طلای ۲۴ عیار ۵۴۳ هزار و ۶۰۰ تومان
قیمت هرمثقال طلا یک میلیون و ۷۶۴ هزار تومان
قیمت هرانس طلادلار ۱۴۹۶٫۹ دلار
قیمت پلاتیندلار ۹۲۹٫۶دلار
قیمت انس نقرهدلار ۱۷٫۵۹ دلار

۰

اقتصادی

بازارهای جهانیقیمت دلار،قیمت سکه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *