معیارهای بهترین سئوکار ایران و جهان


زمانی که از سئو سخنی به میان  می آید همگی دوست داریم که با بهترین سئوکاران ایران و جهان آشنا شویم و حتی وب سایت هایی که کلیه قوانین و اصول سئو را رعایت کرده اند را بشناسیم. همه سئوکاران و وب مسترها تلاش می کنند که در صفحات ابتدایی گوگل قرار داشته باشند، به همین دلیل در این مقاله معیارهای انتخاب بهترین سئوکاران را معرفی می کنیم و صد البته معیار ما الگوها و الگوریتم های گوگل است. 

بهترین و کارآمدترین سئوکاران ایران

برای این کار کافیست که با وارد کردن کلمه سئو با بهترین سئوکاران و وب سایت های ایرانی که اصول و الگوریتم های گوگل را رعایت می کنند آشنا شویم.

می توانیم با کلماتی مانند خدمات سئو، طراحی وب سایت، بهینه سازی رتبه وب سایت، بازاریابی آنلاین، دیجیتال مارکتینگ با وب سایت هایی که در صفحات ۲ و ۳ گوگل جای دارند آشنا شویم ولی باید مد نظر داشته باشیم که شما می توانید با وارد کردن کلمه سئو؛ با بهترین سئوکاران ایرانی آشنا شوید و امورات مربوط به سئوی خود را به آن ها بسپارید تا با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن به انجام برسانند. البته با روندی که شروع شده امروزه اکثر مردم با مبانی و اصول سئو آشنا شده اند و امید می رود که این روند هر چه بهتر و سریع تر شده و بر تعداد سئوکاران ایرانی افزوده شود و همچنین خدمات شرکت های سئو نیز بهتر و با کیفیت تر شود.

بهترین و کارآمدترین سئوکاران جهان

شما با وارد کردن عبارت SEO یا Search Engine Optimization می توانید با بهترین وب سایت های جهانی که اصول سئو را به کار می گیرند آشنا شوید. علاوه بر دو وب سایت moz.com و searchengine.com، وب سایت های دیگری هم به عنوان بهترین وب سایت های جهانی که اصول و الگوریتم های گوگل را رعایت می کنند به چشم می خورد. وب سایت گوگل همیشه در همان ابتدا مشخص است و کاملا مشهود است که باید در ابتدا قرار گیرد.  

وب سایت ویکی پدیا اگرچه در زمینه سئو فعالیت نمی کند ولی با دقت متوجه می شویم که یکی از وب سایت هایی است که اصول سئو را رعایت می کند. در حدود ۰۵/۰ از ترافیک اینترنت و الکسا به این وب سایت تعلق دارد که خبر خوبی است.

براساس تحقیقات مشخص شده که ۲۱% کاربران با عبارت ویکی پدیا به این وب سایت وارد می شوند. بنابراین وب سایت ویکی پدیا یکی از بهترین وب سایت های رعایت کننده اصول سئو است. 

وب سایت SEO نیز در رتبه های بعدی صفحه اول قرار دارد و این وب سایت اصول و الگوریتم های سئو را تدوین می کند و یکی از وب سایت هایی است که سایر وب سایت های را رتبه بندی می کند.

بخش پشتیبانی وب سایت گوگل هم در رتبه های بعدی بوده که کاربران می توانند این وب سایت را نیز مشاهده کنند. وب سایت های مانند  SEObook، و backlinko نیز در رتبه های بعدی بوده که اصول و الگوریتم های سئو را به بهترین نحو ممکن رعایت می کنند.

 

۰

وبسایتوردپرس

SEOبهینه سازیسئوسایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *