موبایل تاشوی موتورلا تا پایان سال به بازار می آید

موبایل تاشو

موتورلا


به گفته یکی از منابع آگاه شرکت موتورلا تا پایان ۲۰۱۹ میلادی موبایل با نمایشگر تاشو به بازار عرضه می کند. نمایشگر تاشوی این دستگاه از موبایل های تاشوی سامسونگ و هواوی کوچکتر است.

هرچند عصر موبایل هایی با نمایشگر تاشو به تازگی آغاز شده و این نمایشگرها با مشکلات متعدد و تاخیر در عرضه روبرو هستند،اما شرکت های بزرگ یکی پس از دیگری تلاش دارند، دستگاه های تاشو خود را به بازار عرضه کنند.

در همین راستا یکی از منابع آگاه فاش کرده موتورلا نیز مانند سامسونگ و هواوی تحت برندRAZR موبایل تاشوی خود را تا پایان ۲۰۱۹ میلادی عرضه می کند.

ابتدا قرار بود این موبایل در فوریه ۲۰۱۹ عرضه شود اما این اتفاق نیفتاد. پس از آن RAZR اعلام کرد دستگاه مذکور در تابستان انجام می شود. اما با توجه به آنکه تابستان نیز تمام شده به نظر می رسد موبایل تاشو موتورلا در سه ماهه باقیمانده از سال عرضه خواهد شد.

طبق اطلاعاتی که تاکنون افشا شده، این دستگاه دارای نمایشگر تاشوی داخلی است که ابعاد آن کوچکتر از گلکسی فولد (سامسونگ) و میت ایکس( هواوی) است. علاوه برآن یک نمایشگر ثانویه نیز روی قاب بیرونی دستگاه وجود خواهد داشت. همچنین تخمین زده می شود قیمت دستگاه تاشوی موتورلا ۱۵۰۰ دلار باشد.

با توجه به آنکه گلکسی فولد دیروز عرضه شد و قرار است میت اکیس نیز در ماه نوامبر به بازار برسد، موتورلا فقط ۳ ماه فرصت دارد تا با عرضه موبایل تاشو خود از بازار نوپای این موبایل بهره برد.

۰

فناوری

موتورلانمایشگر تاشو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *