نرخ ارز در بازار امروز شنبه ۲۳ شهریور ۹۸

دلار

نرخ ارز


قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان، قیمت یورو ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۲۱۸ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۴۰۳ تومان تعیین شده است.

قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز قبل تغییر جزئی داشته است. قیمت دلار در بازار آزاد امروز ۱۱ هزار و ۴۲۰ تومان قیمت خورده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با کاهش ۵۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

به گزارش تسنیم،بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان است. در بازار آزاد قیمت درهم امارات برای روز جاری ۳ هزار و ۲۱۸ تومان و پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۴۰۳ تومان تعیین شده که نسبت به روز کاری قبل تغییر جزئی داشته است.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۳۴۶ تومان و ۹ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۵۷۱ تومان و ۵ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۱۹۷ تومان و ۴ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار و قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روز‌های قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۷۴۹ تومان و یک ریال می‌فروشند. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است.

نوع ارز قیمت
قیمت دلار صرافی بانکی ۱۱  هزار  و ۴۵۰ تومان
قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۴۲۰ تومان
قیمت یورو ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان
قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۲۱۸ تومان
قیمت پوند ۱۴ هزار و ۴۰۳ تومان
قیمت ارز مسافرتی ۱۲ هزار و ۷۴۹ تومان
قیمت خرید دلار در بانک‌ها ۱۱ هزار و ۳۴۶ تومان
قیمت خرید یورو در بانک‌ها ۱۲ هزار و ۵۷۱ تومان
قیمت خرید پوند در بانک‌ها ۱۴ هزار و ۱۹۷ تومان

۰

اقتصادی

دلارنرخ ارزنظام بانکی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *