چالش استخدام سئوکار

رپورتاژ آگهی

چالش استخدام سئوکار

برای مدیران کسب و کارهای امروز، سئو یا بهینه سازی وب سایت، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. درحال حاضر از سئو تنها برای جذب مشتری استفاده نمی شود، بلکه با قرار گرفتن در صفحه اول جستجوهای سایت گوگل با کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان، می توانید کالا یا خدمات تان را به مشتریان جدید معرفی کنید و بازاریابی یا تبلیغات جدیدی داشته باشید.

تمام مدیران از روال کند رسیدن به صفحات اول گوگل، ناراضی هستند، این کار نیاز به یک برنامه ریزی برای رسیدن به هدف دارد. هرچه کلمات کلیدی ای که در ذهن دارید، رقیبان بیشتری داشته باشد و شرکت های زیادتری به دنبال قرار گرفتن در این فهرست باشند، کار شما نیز مشکل تر و روند را کندتر می کند.

امروزه بیشتر مدیران، اهمیت سئو را درک کرده اند و از آن برای  بهبود کسب و کار خود استفاده می کنند.

اگر به تازگی کسب و کار خود را شروع کرده اید، برای استخدام تیم سئو با مشکلاتی روبرو هستید:

یکی از این سوالات برون سپاری سئو است؟

رپورتاژ آگهی

بیشتر کسانی که در این زمینه فعالیت دارند، به صورت فریلنس کار می کنند. یعنی برای انجام امور سئو، در محیط شرکت شما نیستند و به صورت دورکاری با شما همکاری خواهند داشت.

بعضی از اشخاص هم در قالب یک شرکت و یک تیم، امور سئو را انجام می دهند.

افرادی هم هستند که تمایل دارند به صورت انفرادی در محیط شرکت شما و با استختدام پاره وقت یا تمام وقت، امور بهینه سازی وب سایت تان را برعهده بگیرند.

اما در هر سه حالت، مهمترین مشکل، پیدا کردن شخصی است که به صورت حرفه ای و مسئول، کار شما را انجام دهد. افراد زیادی هستند که در ابتدا با وعده قرارگیری سریع در صفحه اول گوگل در زمانی کوتاه، شما را وسوسه می کنند تا کار خودتان را به آنها بسپارید ولی درنظر داشته باشید که مهم ترین مورد، صبور بودن است. کار سئو کاری زودبازده نیست، پس گول این افراد را نخورید.

دستمزد:

اگر متخصص سئو، تنها بر روی پروژه وب سایت شما فعالیت کند، طبیعتا باید دستمزد بالایی داشته باشد. زیرا در این مدت، نمی تواند بر روی پروژه های دیگری کار کند و این برای یک متخصص حرفه ای معمولا امکان پذیر نیست.

زمان: متخصص سئو از ابتدای طراحی سایت به صورت مداوم و منظم باید در کنار شما باشد. حتی پس از رسیدن به صفحه اول گوگل، این همکاری ادامه دارد تا بتوانید همچنان رتبه اول گوگل در کلمه یا کلمات کلیدی خود را حفظ کنید.

راه دیگر این است که از یک شرکت برای انجام بهینه سازی استفاده کنید، رزومه شرکت را در ابتدا بررسی کنید.

از چندین شرکت استئلام قیمت کنید. لازم به ذکر است، هزینه بهینه سازی بستگی به وضعیت فعلی وب سایت و کلمات کلیدی موردنظر دارد.

بک لینک یا رپورتاژ آگهی:

رپورتاژ آگهی

یکی از روش های مرسوم برای متخصصین سئو و کسانی که کسب و کار جدیدی راه اندازی کرده اند، استفاده از بک لینک ها یا رپورتاژ آگهی در وب سایت های معتبر است. این فعالیت نیز باید به صورت منظم انجام شود تا از رقبا پیشی بگیرید.

تولید محتوا: تمام متخصصین سئو، بر روی تولید محتوای مستمر در سایت، اتفاق نظر دارند. الگورریتم های گوگل، به تولید محتوای جدید و معتبر که به صورت منظم بر روی وب سایت شما قرار می گیرد توجهه ویژه ای دارند.

برای تولید محتوا می توانید از کارشناسان مجرب استفاده کنید. با یک جدول زمانبندی مناسب، شامل موضوعات مرتبط و زمان انتشار مطالب می توانید به بهینه سازی وب سایت تان کمک کنید.

محتواها می بایست کاملا تولیدی باشند و اصلا از محتواهای کپی شده استفاده نکنید. از امکانات چند رسانه ای مانند تصویر، صوت و ویدیو نیز می توانید در مطالب تان استفاده کنید تا مطالب خواندنی تر و ارزشمند تری تولید کنید.

رپورتاژ آگهی

به روز رسانی وب سایت هم برای گوگل مهم است، شما باید در تمام روزهای سال به وب سایت تان سر بزنید و مطالب تان را به روز کنید.

برای تولید محتوا می توانید از یک تیم نویسندگان که استخدام کرده اید استفاده کنید و یا با یک شرکت تولید محتوا قرارداد ببندید. درنظر داشته باشید، بهتر است این شرکت، رزومه مناسبی داشته باشد مثلا در حال حاضر وظیفه تولید محتوای چندین وب سایت معتبر دیگر را در بین پروژه های خود داشته باشد.

با جستجو در اینترنت می توانید از بین شرکت های موجود در بازار فعلی، یک شرکت را انتخاب کنید.

برای تولید محتوا و رپورتاژ آگهی می توانید از شرکت های فعال استفاده کنید. این شرکت ها می توانند محتواهای سایت شما  و همچنین محتواهای رپورتاژ آگهی ها را برای شما آماده کنند. هر چه این شرکت ها مهارت بیشتری در بازاریابی محتوا یا همان content marketing داشته باشند و بتوانند پلن های مشاوره ای بهتری برای انتشار رپورتاژ آگهی ها در سایت ها و خبرگزاری های معتبر منتشر کنند، نتیجه بهتری خواهید گرفت.

این سایت ها به شما لینک فالو می دهند و مطالب و لینک شما را در آرشیو خود نگه می دارند و این می تواند تاثیر مثبتی بر روی سئو شما داشته باشد.

مشاوران قلم یار در هر مرحله از راه اندازی کسب و کارتان که به مشاوره احتیاج داشته باشید، در خدمت شما هستند.

 

  • مفید بودن مطلب
۵
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ امتیازدهی)
۰

رپورتاژ آگهی

به روز رسانی وب سایتتولید محتواچالش استخدام سئوکاررپورتاژ آگهیقلم یار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال