۳ راهکار مهم و موفق بهبود سئو


کسب و کار و تجارت مثل مسابقه است و شما باید برای برنده شدن در این مسابقه به ابزارهایی مجهز شوید تا احتمال برنده شدن خود را افزایش دهید. بهینه سازی سئوی وب سایت برای موتورهای جستجو یکی از مهم ترین ابزارها برای کسب این موفقیت است. شما باید بسیاری از اصول و روش ها را رعایت کنید تا بتوانید سئوی وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید. ولی در این میان الگوریتم های گوگل هر روز در حال تغییر و بهینه شدن است و افرادی که همگام با تغیییرات گام بر می دارند به طور یقین موفق خواهند شد. در این مقاله مهم ترین ابزارهای سئو را که در سال ۲۰۱۷  موفق بود را بیان می کنیم.

  1. تولید و افزایش محتوای با کیفیت و انبوه

حتما شما هم در بسیاری از وب سایت های مختلف،مطالب یکسانی را مشاهده کرده اید که نسبت به هم تفاوت چندانی ندارند. موتورهای جستجو هم در مورد اسکن کردن مطالب مشابه رفتارهای یکسانی دارند. وجود مطالب مشابه برای کاربران و موتورهای جستجو خوشایند نیست بهتر است که برای جلب توجه کاربران و موتورهای جستجو؛ مطالب ناب و اصیلی را تهیه کنید.

راه حل مشکل

راه حل این مشکل تولید محتوای اصیل و غیر کپی است. شما باید نسبت به رقبا و محتواهای گذشته خودتان، محتوای ناب و اصیلی را تهیه کنید که بی نظیر باشد تا کاربران به وب سایت شما جذب شوند.

  1. برندسازی شخصی گام دوم

برندسازی شخصی یکی از روش های محرمانه در دنیای دیجیتال مارکتینگ است. همین کار باعث ایجاد تفاوت هایی در کسب و کار شما با سایرین خواهد شد. کسب و کارهایی مانند Pewdiepie و Casey Neistat و سایرین که در شبکه اجتماعی YouTube معروف شده اند، با برند سازی شخصی این جایگاه را کسب کرده اند. این برندها محصول و کالایی را عرضه نمی کنند ولی در کسب و کار خود به به سوپراستار تبدیل شده اند.

البته فقط اشخاص معروف YouTube از برندسازی استفاده نمی کنند، برندسازی شخصی مهم ترین وسیله برای بهینه سازی سئوی وب سایت و گسترش کسب و کار است. شما با برندسازی شخصی می توانید پست های مهمان را در بهترین شرایط داشته باشید و کاربران را به بازدید از وب سایت خودتان تشویق کنید.

در حال حاضر بسیاری از شرکت های مطرح از برندسازی شخصی استفاده می کنند و برخی از شرکت هنوز به قدرت برندسازی شخصی پی نبرده اند، شما با این ابزار در جایگاه بهتری نسبت به وضعیت کنونی خودتان خواهید بود.

  1. تجربه کاربری UX در بهینه سازی وب سایت

سلیقه کاربران آنلاین در طول این سال ها تغییر کرده است. در حال حاضر سرعت آپلود وب سایت و قابلیت حرکت بین صفحات وب سایت دیگر برای کاربران راضی کننده نیست. دوست دارند که وب سایت سریع تر آپلود شده و بتوانند در سریع ترین زمان ممکن بین صفحات وب سایت جابجا شوند.

بخاطر توقعات بالای کاربران است که UEO یا همان تجربه کاربری با سئو هم معنی شده است. الگوریتم گوگل، آپلود سریع وب سایت و افزایش رضایت کاربران را دنبال می کند. بنابراین با بهینه کردن تجربه کاربری UX، کاربران بسیاری را به وب سایت خود دعوت کنید و کسب و کار خود را ارتقا دهید تا بهترین رتبه های سئو از آن شما باشد.

۰

وبسایتوردپرس

بهبود سئوراهكارسئو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *