۳۵ نکته برای بهبود سئو وب سایت شما / قسمت ششم

سئو

سئو را می توان یکی از مهمترین مبحث بهبود رتبه و اعتبار سایت از نگاه گوگل دانست. افراد بسیاری هستند که برای خود سایتی را ایجاد کردند و می خواهند رتبه و اعتبار سایت خود را از نگاه گوگل بهبود بخشند. اما این بهبود به سادگی ممکن نیست و بایستی براساس آموزش و راهنمایی هایی پیش رفت.

سئو که به عنوان بهینه ساز جستجو سایت نیز شناخته می شود یکی از مهمترین مبحث برای صاحبین سایت هاست که توجه بسیاری به آن دارند. اما چگونه می توان با سئو وضعیت رتبه سایت خود را بهبود بخشید و هنگامی که کاربری درباره موضوع خاصی سرچ می کند، در اولین صفحه گوگل به سایت شما دسترسی یابد.

در این مطلب می خواهیم ۳۵ نکته در جهت بهبود سئو وب سایت شما را بیان کنیم. البته تمامی نکته ها در چند قسمت ارائه می شود و این مطلب نیز قسمت ششم از شش قسمتی است که تمامی نکات در آن اشاره می شود:

  •  افزایش حضور در شبکه های اجتماعی

این روزها شبکه های اجتماعی بسیار پیشرفت داشتند و علاقمندان بسیاری هستند که تمایل دارند در این شبکه های اجتماعی فعالیت کنند. در این بین افرادی که می خواهند به محبوبیت سایت خود بیافزایند، باید وب سایت را در شبکه های اجتماعی مطرح سازند. زیر درصد بالایی از کاربران را می توان بوسیله همین شبکه های اجتماعی به سمت وب سایت روانه کرد و برتعداد خوانندگان افزود.

  • تبادل با دیگر وبلاگ ها

سعی کنید برای مطرح شدن وب سایت خود، با دیگر وبلاگ ها تبادلی داشته باشید. این موضوع موجب می شود تا نه تنها اعتبار سئو شما گسترش یابد بلکه در مطرح شدن سایت شما نیز موثر است. لینک دهی به وبلاگ مهمان یا دوست می تواند کاربران را به آن سایت منتقل کند و اگر سایت موردنظر نیز از کیفیت محتوایی بالایی برخوردار باشد، یک پوینت مثبتی به شمار خواهد رفت.

با تمام این تفاسیر سعی کنید با وبلاگ یا سایت های مهمان تبادلی داشته باشید و سعی کنید این وبلاگ یا سایت از اعتبار بالایی در نظر گوگل برخوردار باشد.

  • وبلاگ نویسی مهمان را به کار گیرید

سعی کنید از کاربران خود بخواهید به عنوان وبلاگ نویس مهمان مطالبی برای سایت شما بنویسند. این امر موجب می شود تا کاربران بسیاری سعی در فعالیت داشته و تعداد کاربر وب سایت شما را افزایش می دهد. حضور افراد بسیار در سایت موجب خواهد شد تا اعتبار سایت شما افزایش یافته و در نهایت بر اعتبار سایت خود می افزایید. این موضوع برای افرادی که به دنبال افزایش رتبه سایت خود هستند می تواند مفید باشد.

  •  کیفیت نمایه بک لینک را بهبود بخشید

یکی از مواردی که در بحث سئو می تواند اهمیت داشته باشد، کیفیت نمایه بلک لینک ها در مطالب سایت است. اگر کاربری کیفیت تصویر بلک لینک را نامطلوب مشاهده کند، بدون شک دید مثبتی نخواهد داشت. با این تفاسیر بی توجهی نسبت به کیفیت نمایه بک لینک ها می تواند نتایج نامناسبی را به دنبال داشته باشد که در مجموع سئو منفی را در پی خواهد داشت.

  • یافتن راه هایی برای رقابت موثر

 سئو سایت از اهمیت بالایی برخوردار است و شما نیز باید به سراغ راه هایی بروید که بتواند کمک شایانی به اعتبار سئو سایت شما کند. یکی از آنها راه هایی جهت رقابتی بهتر با دیگر رقباست. برخی عملیات در این زمینه رقابت مطلوبی را به دنبال نداشته و افراد ممکن است اعتبار بزرگی از سایت خود را از دست دهند. در این بین مهم است که چه نوع راهی را برای رقابتی مطلوب پیش می گیرید.

منبع

۱+

وبسایت

بهینه سازی وب سایتسئونکتهنکته های وب سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *