۶ دلیل مناسب نبودن سئو برای هر کسب و کاری

کسب و کار

۶ دلیل مناسب نبودن سئو برای هر کسب و کاری

بسیاری از افراد فکر می کنند سئو یا بهینه سازی موتور جستجو جز کسب و کار اصلی آنها همانند ایمیل و غیره است. اما در حقیقت سئو برای هر کسب و کاری پیشنهاد نشده، بخصوص کسب و کارهای کوچک و با بودجه بازاریابی کم.

اگر شما از شرکت کوچکی برخوردار هستید بهتر است در هر کمپین بازاریابی شرکت کنید به جز سئو. در این مطلب می خواهیم شما را با ۶ دلیل مناسب نبودن سئو برای هر کسب و کاری آشنا می سازیم تا هرازگاهی به سمت سئو حرکت نکنید.

  • حجم کم کلمات کلیدی

متاسفانه حجم کلمات کلیدی کافی برای رسیدن به صفحه اول گوگل بخصوص برای کسب و کارهای کوچک وجود نداشته از این رو مناسب نیست سئو را به عنوان یک گزینه مناسب هر کسب و کاری پنداشت. اگر برای کسب و کار شما کلمات کلیدی کمی وجود داشته باشد، بدون شک نمی توانید بسیار دیده شوید. بنابراین حضور در سئو نمی تواند کمک بزرگی برای کسب و کار کوچک شما باشد. لازم است به سمت کمپین های بازاریابی مقرون به صرفه ای بروید تا بیشتر کسب و کار خود را به موفقیت نزدیک کنید.

  • حضور در یک بازار کوچک

اگر کسب و کار شما برای یک منطقه کوچک یا متوسط و باید به دندانپزشکی ، رستوران از این قبیل پرداخت، است شما نمی توانید با سئو به هدف خود برسید. زیرا کلمات کلیدی کافی برای منطقه شما وجود نداشته و سئو عمل نمی کند. شما باید به سمت کمپین بازاریابی خاصی رفته که تکنینک های لازم سئو برای این شرایط را در اختیار شما قرار می دهد.

  • رقبا بسیار قوی

اگر هزینه سئو ماهانه شما ۱۰۰۰ دلار است باید بیان کرد که رقبایی وجود دارند با هزینه ۲۰ هزار دلاری. بنابراین توجه بسیاری باید به رقبا قدرتمند کنید زیرا آنها با هزینه بالایی که در بحث سئو می کنند، می توانند اعتبار بیشتری برای وب سایت خود ببخشند و در رتبه بندی گوگل سطح بالاتری قرار گیرند. بنابراین باید به این گونه کسب و کارها نیز توجه لازم داشته باشید.

  • کمی بودجه

برای موفقیت در سئو سایت باید صدها دلار هزینه کنید و با بودجه کم نمی توان به هدف نهایی که همان ارتقا سئو وب سایت است، دست پیدا کرد. بخش مهمی از ارتقا رتبه سایت به سئو بستگی دارد و بیشتر افراد نیز هدف اصلی آنها ارتقا همین رتبه است. رتبه ای که توسط گوگل به سایت ها داده شده و اگر به درستی عملیات بهینه سازی جستجوگر صورت نگیرد، جریمه هایی را از سوی گوگل در پی خواهد داشت. با این حساب کسب وکار کوچک شما اجازه نخواهد داد بودجه بزرگی را برای سئو در نظر گیرید و از این رو باید بودجه خود را کمتر از سطح استاندارد بدانید.

  • وب سایت شما در زمینه سئو یک فاجعه است

از آنجایی که کسب و کار شما کوچک است، شرایط بهینه سازی سئو نیز با مشکلات مواجه می شود و در نهایت باید سئو سایت کسب و کار کوچکتان را فاجعه دانست. زیرا موقعیتی موردنظر برای بهینه سازی فوق العاده سئو مناسب نیست و شرایط موجود را باید یک بحران یا بهتر بگوییم فاجعه دانست. تنها باید از این دوره عبور کنید تا بتوانید بهینه سازی کاملی داشته باشید.

  • شما خدمات و محصول جدید دارید

شرکت هایی که محصول جدیدی برای ارائه دارند به دنبال بازاریابی هیجان انگیز هستند اما سئو یکی از آنها نیست. اگر چیزی دارید که افراد آشنایی با آن ندارند بدون شک در سطح آنلاین نیز قرار ندارد. شما زمانی می توانید سئو را یکی از راه ها قرار دهید که در بازار این محصول را معرفی کنید و با گذر زمان و شناسانده شدن این محصول می توان سئو را در لیست بازاریابی قرار داد.

منبع

۰

وبسایتوردپرس

بهینه سازیسئوکسب و کاروب سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *