درباره ما

با رشد روزافزون استارت آپ ها، نیاز به معرفی خدمات و کالاها در قالب رپورتاژ آگهی در سایت های خبری، بیشتر و بیشتر احساس می شود.
از آنجایی که معمولا استارتاپ ها بودجه های محدودی برای تبلیغات و برندینگ دارند، لذا بنرهای تبلیغاتی یا دیگر خدمات سایت های خبری، مناسب نیست و تنها در قالب کمپین های رپورتاژ آگهی می توانند خود را معرفی کنند.
استارتاپ قلم یار با معرفی سایت های مناسب برای هر کسب و کاری، خدمات مشاور رسانه ای حرفه ای و مقرون به صرفه ارایه می دهد.
اغلب استارتاپ ها امکان استخدام مدیر روابط عمومی یا کارشناس ارتباط با رسانه را ندارند تا بتوانند سایت های خبری مناسب خدمات خود را برای انتشار رپورتاژ آگهی پیدا کنند.

رپورتاژ آگهی
رپورتاژ آگهی

اهداف شرکت ما

ما به مردم، کسب و کارها و چیزهای بهتر کمک می کنیم

استارتاپ قلم یار یک کسب و کار برای معرفی پلن های مشاور رسانه ای برای درج رپورتاژ آگهی در سایت های خبری متناسب با هر استارتاپ است.
این خدمات به انتخاب خود کسب و کارها و با حجم دلخواه شان در زمانی کوتاه تر و با هزینه کمتر قابل انجام است.
خدمات جانبی ای مانند تهیه متن رپورتاژ آگهی یا اصلاح و ویرایش آن، مشاوره برای انتخاب بازار هدف بهتر هم برای اثربخشی بهتر خدمات، به مشتریان داده می شود.مشتریان بعد از انتخاب کمپین دلخواه شان، می توانند تعرفه ها را مشاهده و بررسی کنند. آپلود متن و تصاویر به راحتی امکان پذیر است.

 

  • تهیه متن رپورتاژ آگهی
  • اجرای بهتر کمپین های تبلیغاتی
  • مشاوره رایگان
  • تبلیغات شبکه های اجتماعی
  • تولید و انتشار و مصاحبه و گزارش
  • تهیه و انتشار نقد و بررسی

مهارت های خاص ما

با خدمات استارتاپ قلم یار هیچ گونه هزینه تماس یا هماهنگی های اضافه ای بر روی دوش مدیران نخواهد بود.
جدول انتشار رپورتاژ ها به همراه لینک و اسکرین شات نیز در پایان پروژه برای مشتریان ارسال می شود تا در واحد روابط عمومی بایگانی و ذخیره شود.
برای توسعه کار نیز می توان خدمات جانبی دیگری مانند درج پست تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی، نمایش بنرهای تبلیغاتی و انتشار پست های نقد و بررسی را نیز به استارتاپ اضافه کرد.

۰