۵ راه برای پر کردن تقویم و بهبود سئو توسط ادیتورها


همه ما با بازاریابی محتوا آشنا داریم و ناآشنا نیستیم. بخصوص افرادی که در این زمینه فعالیت داشته و در آن حضور دارند. وب سایت هایی که از بازدید بیشتری برخوردارند بدان دلیل است که از محتوای خوبی بهره می برد و در نتیجه سئو بهتری را به دنبال خواهد داشت.

اگر تیم شما کوچک است و به تازگی کار خود را آغاز کرده با وجود رقبا سرسخت چالش هایی را در پیش دارد. بنابراین باید به صورت محتاطانه به تولید محتوا بپردازد تا مورد توجه قرار گیرند. زمانی که یک روز محتوا بسیاری تولید می کنید اما در روز دیگر فرصتی برای تولید محتوا ندارید این تاثیری را روی سئو می‌گذارد.

سعی کنید ترافیک وب سایت ایده آلی را به وجود آورید تا تاثیر منفی روی سایت شما نداشته و بازخورد مثبتی را در نتیجه شاهد باشید. اما پر کردن تقویم و بهبود سئو نیاز به روش هایی دارد که در این مطلب می خواهیم شما را با ۵ راه آن آشنا سازیم:

۱- گردآوری محتواهای قدیمی در یک قسمت

سعی کنید مطالبی که اخیرا آنها را تولید و منتشر کردید، در یک قسمت اختصاصی قرار دهید تا بازدید بیشتری داشته باشند. برای مثال بهترین مقالات ماه ژوئن ۲۰۱۸ و برخی از این قبیل می تواند موردتوجه کاربران قرار گرفته و آنها را به سمت محتوا موردنظر سوق دهد. این کار می تواند بهترین فرآیند در اعتباربخشی سئو وب سایت شما باشد و نقش موثری در ارتقا رتبه دارد.

۲- بروزرسانی پست های قدیمی

یکی دیگر از موارد بروزرسانی پست های قدیمی است. سعی کنید به سمت مطالب قدیمی خود رفته و آنها را با محتوای جدید و آماری بروزرسانی شده، باری دیگر آپدیت کنید. همچنین می توانید با افزودن اطلاعاتی جدید آن را بروزرسانی کنید. بسیاری ممکن است به مطالب قدیمی شما علاقمند بوده و چند باری به آن سری بزنند و اگر در یک بار آن را با محتوای جدیدی مشاهده کنند بدون شک به بازدید متداول خود ادامه خواهند داد.

۳- جمع آوری سخنان کارشناسان

سعی کنید سخنان افراد فرهیخته و کارشناس را در مطالب و پست های خود ارائه دهید. بسیاری از افراد به دنبال نکات و سخنان بزرگ هستند و مشاهده این گونه موارد در وب سایت شما می تواند کاربران بیشتری را به سمت سایت شما سوق دهد. آنها برای پاسخ به پرسش های خود نیز سعی می کنند شبکه های اجتماعی را انتخاب کنند و در این بین اگر وب سایت شما دارای مطالب مفید و کلیدی باشد، بسیاری از افراد می توانند به پاسخ خود دست پیدا کنند.

۴- یک مقاله با لینک های مرتبط تولید کنید

اگر سری به دیگر مقالات و لینک های مرتبط بزنید، بدون شک می توانید به مقالات مفیدی دست پیدا کنید که ارزش تولید دارند. مقالاتی که بسیاری در جستجو اینترنتی خود به دنبال چنین موضوعی هستند و اگر آن را در وب سایت شما مشاهده کنند، بدون شک بازدیدی خواهند داشت.

با چنین بازدیدی کاربر وب سایت شما را یک گزینه مناسب با مطالب مفید می پندارد و آن را به دیگر افراد نیز معرفی خواهد کرد. این روند موجب خواهد شد تا کاربران بسیاری به سمت وب سایت شما حرکت کرده و بازدید بالا نیز اعتبار بزرگی برای وب سایت خواهد بود. بنابراین با کمک لینک های مرتبط و جستجویی کوتاه می توان به تولید مقاله کارآمدی پرداخت.

۵- توجه به پیشتر به مطالب سطح بالا

اگر به دنبال بهبود وضعیت سئو وب سایت خود هستید باید توجه داشته باشید که مطالب سطح بالا نقش موثری در این امر دارند. مطالبی که کاربر پسند محسوب شده و افراد متعددی را به سمت خود جذب کنند.

تولید چنین مطالب و انتشار پستی می تواند برای صاحبان وب سایت گزینه کارآمد و مقرون به صرفه ای باشد. به هر حال اگر می خواهید از سایتی با اعتبار بزرگ از نگاه گوگل داشته باشید، این نکته را فراموش نکنید و آن توجه بیشتر به مطالب سطح بالاست.

منبع

۰

وبسایتوردپرس

ادیتوربهبود سئوسئووب سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *